Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Eular 2014 już dziś

Źródło: MK
Autor: Katarzyna Bakalarska |Data: 11.06.2014
 
 
W Paryżu rozpoczął się Światowy Kongres Reumatologiczny EULAR. Zazwyczaj rejestruje się na niego aż 16 tys. delegatów z całego świata. Kongres stanowi platformę wymianę myśli i informacji medycznej.
Na kongres przyjeżdżają lekarze, naukowcy, ale także cierpiący na choroby reumatyczne oraz przedstawiciele firm farmaceutycznych. Forum zawsze odbywa się w czerwcu w jednym z głównych miast europejskich. Wykładowcy pochodzą m.in. z takich krajów, jak Wielka Brytania, Francja, Włochy, Stany Zjednoczone, Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Hiszpania, Norwegia, Dania, Austria, Japonia, Korea Południowa, Belgia, Kanada, Szwecja, Portugalia i Grecja.

Program kongresu zawiera wiele różnych tematów dotyczących innowacyjności, praktyki medycznej i nauki. Podczas kongresu możliwe są spotkania między jego uczestnikami. Przez lata EULAR zdobył reputację najbardziej innowacyjnej platformy wymiany myśli lekarzy praktyków w powiązaniu z możliwością uzupełnienia wiedzy o nowinki z badań klinicznych. Co roku zwiększa się liczba jego uczestników. W 2011 roku przybyło nań 16 tys. delegatów.
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe