Wyślij
Udostępnij:
 
 
200 złotych na godzinę, czyli Kielce kuszą lekarzy
Źródło: BL, Onet
Redaktor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 25.09.2018
 
 
12 tysięcy złotych za miesiąc lub 200 złotych za godzinę. Na takie wynagrodzenie mogą liczyć lekarze, którzy zdecydują się na pracę w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Placówka pilnie poszukuje specjalistów i to z kilku dziedzin.
Anna Mazur-Kałuża, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, mówi w rozmowie z "Onetem", że placówka przede wszystkim pilnie zatrudni lekarzy zainteresowanych pracą w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. - Szpital chce zatrudnić zwłaszcza lekarzy specjalistów w zakresie medycyny ratunkowej i lekarzy specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych, którzy są w trakcie specjalizacji z medycyny ratunkowej – zaznacza Mazur-Kałuża.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach to jedna z największych tego typu placówek w kraju, do której głównie trafiają pacjenci w stanach zagrożenia życia. Obecnie pracuje w niej około 470 lekarzy, ale to wciąż za mało. Podobnie jak wiele szpitali w Polsce, także ten na kieleckim Czarnowie, chętnie zatrudniłby jeszcze innych specjalistów, między innymi, anestezjologów, neonatologów czy pediatrów.

- Zapewniamy dobre warunki pracy, możliwość rozwoju, pracę z doskonałym zespołem i przy użyciu wysokospecjalistycznego i nowoczesnego sprzętu – mówi Anna Mazur-Kałuża. – Osoby zainteresowane proszone są o złożenie listu motywacyjnego oraz CV w sekretariacie głównym szpitala – dodaje.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe