Wyślij
Udostępnij:
 
 
Twitter.com/GrzegorzBraun_

Braun nazwał Niedzielskiego „ministrem choroby”

Autor: Krystian Lurka |Data: 27.07.2021
 
 
Minister zdrowia Adam Niedzielski odwiedził podkarpacką gminę Jeżowe, w której wskaźnik wyszczepialności jest jednym z najmniejszych w kraju. Chciał przekonać mieszkańców do szczepienia się. Przeszkodzili mu antyszczepionkowcy, którzy zorganizowali manifestację. Jednym z nich był poseł Grzegorz Braun z Konfederacji.
Minister Niedzielski 26 lipca zorganizował konferencję prasową przed ośrodkiem zdrowia w miejscowości Jeżowe. Spotkanie z dziennikarzami nie było jednak spokojnie, bo pojawiło się kilkunastu antyszczepionkowców – wśród nich poseł Grzegorz Braun, który krytycznie odniósł się do działań ministra.

Stwierdził, że „Niedzielski przyjechał, aby jako minister choroby, syntezator mowy, piętnować mieszkańców, krnąbrnych, zapóźnionych w rozwoju, którzy krytycznie, sceptycznie i bez entuzjazmu podchodzą do operacji tzw. wyszczepiania”. – A tak naprawdę chodzi o masowej skali eksperyment medyczny na ludziach. A Jeżowianie, z czego jestem dumny, przejawiają zdrowy sceptycyzm i rezerwę – dodał Braun. Nazwał Niedzielskiego „naczelnym zbrodniarzem Rzeczypospolitej” i „pochwalił się” swoją obecnością podczas manifestacji na Twitterze.Przeczytaj także: „Mapa immunizacji”.

 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe