Wyślij
Udostępnij:
 
 
Marek Misiurewicz

Dwa dni pełne wiedzy, dyskusji, rekomendacji i prognoz ►

Redaktor: Krystian Lurka |Data: 05.10.2022
 
 
Prof. Jarosław J. Fedorowski – przewodniczący Rady Programowej „Menedżera Zdrowia” i prezes Polskiej Federacji Szpitali – zachęca do udziału w połączonych konferencjach Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz Hospital & Healthcare Management, zapowiadając szczegóły wydarzenia.
Konferencje odbędą się stacjonarnie 11 i 12 października 2022 r. w Warszawie.

Będą to dwa dni pełne wiedzy, dyskusji, rekomendacji i prognoz – tego mogą oczekiwać uczestnicy najważniejszego wydarzenia systemowego tej jesieni.

– Konferencje to możliwość do dyskusji z decydentami, praktykami i wizjonerami o sprawach systemowych oraz medycznych. Zaprosiliśmy zarówno ekspertów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, jak i tych, którzy wdrażają zmiany w systemie ochrony zdrowia. Będą z nami między innymi przedstawiciele administracji publicznej, polskiej nauki, dyrektorzy szpitali i menedżerowie firm farmaceutycznych – zapowiada prezes Fedorowski.

– Będzie to wyjątkową okazją do debaty klinicystów, przedstawicieli administracji publicznej oraz pacjentów o konkretnych rozwiązaniach i pomysłach na poprawę funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej – mówi ekspert.

Wypowiedź eksperta do obejrzenia poniżej.Przeczytaj także: „Krzysztof Łanda o innowacyjnym leczeniu stanów przedcukrzycowych i cukrzycy” i „Prof. Tomasz Zdrojewski zapowiada sesję inauguracyjną Wizji Zdrowia”.

Więcej o konferencji na stronie: www.termedia.pl/Wizja-Zdrowia.

 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.