Wyślij
Udostępnij:
 
 
Archiwum

Interaktywne mapy potrzeb zdrowotnych

Autor: Krystian Lurka |Data: 02.07.2020
 
 
Opublikowano interaktywne mapy potrzeb zdrowotnych – zawierają między innymi informacje o podstawowej opiece zdrowotnej, leczeniu szpitalnym, dostępnych programach lekowych, zakażeniach, kadrach medycznych, liczbie łóżek i sprzęcie medycznym. „Menedżer Zdrowia” udostępnia link do baz analiz systemowych i wdrożeniowych.
Mapy potrzeb zdrowotnych to opracowania z najważniejszymi danymi o systemie ochrony zdrowia. Opisują podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczna, leczenie szpitalne, kolejki, programy lekowe, wybrane zakażenia szpitalne i ich powikłania, opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień, rehabilitację, opiekę długoterminową, opiekę paliatywno-hospicyjną, ratownictwo medyczne, kadry medyczne, liczbę łóżek i sprzętu medycznego.

Mapy umieszczono na platformie internetowej baza analiz systemowych i wdrożeniowych. Są dostępne bez konieczności logowania, użytkownicy mogą samodzielnie, w prosty sposób zapoznać się z interesującymi ich informacjami.

Bazy są opracowywane przez Departament Analiz i Strategii Ministerstwa Zdrowia w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Mapy dostępne są na stronie: basiw.mz.gov.pl.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe