Jest oferta pracy dla lekarza rodzinnego. Może zarabiać 28 tysięcy złotych "na rękę"

Redaktor: Krystian Lurka
|
Źródło: KL, Facebook/Lekarze-oferty pracy
Na jednej z facebookowych grup, gdzie umieszczane są oferty pracy pojawiło się ogłoszenie, które polskiego lekarza może zszokować. - Poszukujemy specjalistów medycyny rodzinnej zainteresowanych pracą w prywatnej klinice. Wynagrodzenie to 7000-8500 dolarów netto na miesiąc - informuje proponujący zatrudnienie. Gdzie tak dobrze płacą? W... Wietnamie.
- Poszukujemy lekarzy medycyny rodzinnej zainteresowanych pracą w prywatnej klinice. Proponujemy umowę o pracę na pełen etat, to jest 44 godzin tygodniowo. Wynagrodzenie to 7000-8500 dolarów netto na miesiąc, a miejsce pracy - Ho Chi Minh w Wietnamie. Około 70 procent pacjentów jest z Europy, Ameryki Północnej i Australii - czytamy w ogłoszeniu.

Pracodawca gwarantuje także prywatne ubezpieczenie, finansowanie biletu powrotnego do kraju pochodzenia, a wymagana jest biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim na poziomie B2.

Przeczytaj także: "Szara rzeczywistość, czyli pielęgniarka zarobi 2420 złotych miesięcznie, a sprzątaczka... 2500".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.