Wyślij
Udostępnij:
 
 

Michalak i Fedorowski: Zapraszamy na "Priorytety 2019"

Źródło: KL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 16.11.2018
 
 
- "Priorytety w Ochronie Zdrowia 2019" po raz kolejny stworzą okazję do szerokiej, reprezentatywnej i prestiżowej debaty o kluczowych zagadnieniach dla polskiej opieki zdrowotnej. Będziemy rozmawiać o nich w gronie wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, ekspertów, przedstawicieli samorządów zawodowych i organizacji pacjentów - zapowiadają Janusz Michalak i Jarosław J. Fedorowski.
Janusz Michalak, redaktor naczelny "Menedżera Zdrowia" i prezes zarządu wydawnictwa Termedia, a także Jarosław Fedorowski, przewodniczący Rady Programowej "Menedżera Zdrowia", prezes Polskiej Federacji Szpitali i prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia:
- W ramach konferencji odbędzie się kilkanaście dyskusji panelowych o zróżnicowanej tematyce, obejmującej zarówno politykę zdrowotną, organizację, finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia, jak również terapie w wybranych dziedzinach medycyny oraz dostępność świadczeń opieki zdrowotnej. Konferencja "Priorytety" od ponad ośmiu lat umożliwia wymianę doświadczeń i prezentację nowych pomysłów zarządzania systemem zdrowia, pokazuje jak ważny jest to aspekt w debacie publicznej.

"Priorytety 2019" to:
- 80 prelegentów, ponad 800 gości,
- aktualne tematy: polityka zdrowotna państwa, finanse i zarządzanie, terapie, nowe technologie,
- kilkanaście sesji panelowych, debaty i prezentacje.

Udział w konferencji to możliwość udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce.

W imieniu Rady Programowej serdecznie zapraszamy 10 stycznia 2019 r. na Zamek Królewski w Warszawie!

Więcej o konferencji wkrótce.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: www.termedia.pl/Priorytety2019.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe