Wyślij
Udostępnij:
 
 
Twitter/MorawieckiM

Morawiecki: Koronawirus się jeszcze nie skończył

Źródło: Sieci
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 03.08.2020
 
 
– Do tej pory radziliśmy sobie z zagrożeniami bardzo dobrze, być może tak dobrze, że trochę nas to uśpiło – stwierdził premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że kłopoty z koronawirusem się jeszcze nie skończyły.
Premier Morawiecki rozmawiał z „Sieci” – mówił między innymi o gospodarce i koronawirusie.

– Kryzys gospodarczy, z którym zmaga się świat, dopiero się rozpoczyna. Jednoczesne „uderzenie” w popyt, podaż i płynność ma charakter bezprecedensowy. Nie do końca w Polsce zdajemy sobie sprawę ze zmian, które nadchodzą w gospodarce światowej – przyznał premier. Wskazał również, że do tej pory radziliśmy sobie z zagrożeniami bardzo dobrze. – Być może tak dobrze, że trochę nas to uśpiło. A teraz również możemy zaspać – stwierdził Morawiecki i stwierdził, że koronawirus też się jeszcze nie skończył.

– Wierzy jednak, że Polska może być innowacyjnym i sprawnie działającym państwem w trudnych czasach – dodał.

Przeczytaj także: „Morawiecki: Koronawirusa już nie trzeba się bać”, „Jakub Kraszewski: Odmrożenie działalności szpitala to ogromny wysiłek całego zespołu” i „Jakub Kraszewski: Odmrożenie działalności szpitala wymaga ogromnego wysiłku”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe