Wyślij
Udostępnij:
 
 

Pokazujemy program „Wizji Zdrowia”

Autor: Krystian Lurka |Data: 05.10.2019
 
 
Z polskim systemem opieki zdrowotnej nie jest dobrze. Dlatego podczas trzeciej edycji kongresu „Wizja Zdrowia” zastanowimy się nad tym, jak poprawić sytuację. Porozmawiamy o braku kadry medycznej, informatyzacji polskiego systemu zdrowia, chorobach rzadkich, autoimmunologicznych i szczepieniach. Spytamy ekspertów, co zrobiliby, gdyby byli ministrem zdrowia. Merytoryczna rozmowa o zdrowiu w gronie decydentów jest niezbędna, zwłaszcza w czasie ciągłych przekształceń. Prezentujemy program konferencji, która odbędzie się 9 października w hotelu Sheraton w Warszawie. Minister zdrowia objął patronat nad wydarzeniem.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 9 panelem Komitetu Zdrowia Publicznego Polskiej Akademii Nauk pod tytułem „Antynomie jako nieodłączny problem reformy opieki zdrowotnej” . W dyskusji wezmą udział Tomasz Zdrojewski, Marcin Czech, Marek Zubera, Michael Pencina i Michał Kleiber.

Co potem?

Więcej informacji o panelach na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia2019/Program.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji "Wizja Zdrowia" znajdują się na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia2019.

Na konferencję można zarejestrować się na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia2019/Rejestracja.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe