Wyślij
Udostępnij:
 
 

Prof. Jacek Wysocki, dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas i prezes wydawnictwa Termedia Janusz Michalak zapraszają na "Top Medical Trends 2019"

Autor: Krystian Lurka |Data: 11.03.2019
 
 
- Choć trzynastka kojarzy się z pechem, to my, na przekór przesądom, zapewniamy, że warto wziąć udział w trzynastej edycji "Top Medical Trends", by szczęśliwie ugruntować i uzupełnić swoją wiedzę medyczną - mówią prof. Jacek Wysocki, dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas i prezes Janusz Michalak. "Top Medical Trends 2019" rozpoczyna się 22 marca.
Prof. dr hab. Jacek Wysocki, przewodniczący Rady Naukowej Kongresu "Top Medical Trends 2019", dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas, sekretarz Rady Naukowej Kongresu "Top Medical Trends 2019" i prezes Janusz Michalak, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu "Top Medical Trends 2019", prezes wydawnictwa Termedia i redaktor naczelny "Menedżera Zdrowia":
- Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, choć "trzynastka" kojarzy się z pechem, to my, na przekór przesądom, zapewniamy, że warto wziąć udział w trzynastej edycji "Top Medical Trends", by szczęśliwie ugruntować i uzupełnić swoją medyczną wiedzę.

Stawiamy na interdyscyplinarność, czego wyrazem będzie kilkadziesiąt sesji z wybranych dziedzin medycyny. Wykłady wygłoszą najwybitniejsi polscy specjaliści, kierownicy najlepszych klinik, a także m.in. konsultanci krajowi i wojewódzcy. Nie zabraknie odpowiedzi na trudne pytania, z którymi na co dzień w swoich gabinetach spotykają się lekarze POZ. Uczestnicy, podobnie jak w latach ubiegłych, mogą liczyć na ciekawe warsztaty. Tworząc program, uwzględniliśmy opinie uczestników zebrane podczas poprzednich edycji „Top Medical Trends”. Lekarze usłyszą o najnowszych standardach postępowania i wytycznych rekomendowanych przez krajowe i międzynarodowe gremia.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje dotyczące "Top Medical Trends 2019" znajdują się na stronie: www.termedia.pl/TopMedicalTrends2019.

Na konferencję można zarejestrować się na stronie: www.termedia.pl/TopMedicalTrends2019/Rejestracja
 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.