Profesor Zembala: Wygrana cieszy. Do sukcesu przyczynił się znakomity zespół

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Krystian Lurka
|
Źródło: KL
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu zwyciężyło w części kardiologicznej i kardiochirurgicznej w RANKINGU SZPITALI I ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH 2018. - To wielka radość, ale i zobowiązanie wobec naszych obecnych i przyszłych pacjentów - przyznał prof. Marian Zembala, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
Prof. Marian Zembala, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu:
- Po raz drugi zajęliśmy pierwsze miejsca w kardiologicznej i kardiochirurgicznej. Fakt te ogromnie cieszy. Do tego sukcesu przyczynił się znakomity zespół profesjonalistów, lekarzy i naukowców: kardiochirurgów, kardiologów, anestezjologów, radiologów, pediatrów i innych specjalności, ale także pielęgniarek, rehabilitantów, ratowników medycznych oraz pozostały personel medyczny i administracyjno-techniczny. To duma również dla całej akademickiej śląskiej medycyny.

Ten sukces stał się możliwy dzięki bliskiej współpracy z Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca, Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach (wydziałem lekarskim w Zabrzu, którego jesteśmy integralną częścią), Śląskim Parkiem Technologii Medycznych – KardioMed Silesia, Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii, Politechniką Śląską, władzami miasta Zabrza i regionu oraz innymi instytucjami na Śląsku i w kraju.

Bardzo dziękuję za otrzymane życzenia dla mnie i współpracowników. Mobilizują nas do jeszcze bardziej, aby misję naszego szpitala (to jest „Ratować, nowocześnie leczyć i dawać nadzieję”), realizować ją z jeszcze większą pasją, zaangażowaniem, profesjonalizmem i wielką empatią wobec ludzi w chorobie.

Przeczytaj także: "Najlepsze oddziały kardiologiczne i kardiochirurgiczne to...".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.