Wyślij
Udostępnij:
 
 

Sonda "Menedżera Zdrowia": czy Twoim zdaniem nowy minister zdrowia powinien zmienić ustawę o in vitro, tak żeby ta nie była finansowana do 2019 roku?

Źródło: KL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 04.11.2015
 
 
We wtorek (3 listopada) ustępujący minister zdrowia podpisał kolejną edycję programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. A oznacza to, że in vitro będzie refundowane do 2019 roku. A jakie jest Państwa zdanie na ten temat? Zapraszamy do udziału w sondzie na podstronie "ankiety"
Od środy (4 listopada) można wziąć udział w sondzie „Menedżera Zdrowia”. Pytamy o to, czy Twoim zdaniem nowy minister zdrowia powinien zmienić ustawę o in vitro, tak żeby ta nie była finansowana do 2019 roku?

W środę o godzinie 15.45 wyniki były następujące: 83 procent głosujących odpowiedziało „nie”, 17 procent „nie mam zdania”. Nikt nie zagłosował na odpowiedź „tak”

Przeczytaj teksty na temat in vitro, które dziennikarze "Menedżera Zdrowia" napisali w ostatnim czasie: "Profesor Marian Zembala przedłużył finansowanie programu in vitro", "In vitro z polityką w tle: Zmienimy prawo w uzgodnieniu z episkopatem kontra Życie z punktu widzenia każdej religii jest sensem istnienia" lub "Zamieszanie wokół in vitro: brak decyzji w sprawie ustawy i błąd legislacyjny oznaczają kłopoty dla klinik i pacjentek"
 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.