Wyślij
Udostępnij:
 
 
Szukają kogoś, kto zrobi inwentaryzację infrastruktury techniczno-systemowej wykorzystywanej w P1
 
Działy: Aktualności
Ministerstwo Zdrowia szuka firmy, która przeprowadzi inwentaryzację infrastruktury elektronicznej platformy gromadzenia, analizy i udostępniania zasobów cyfrowych o zdarzeniach medycznych. Resort potrzebuje analizy jej przydatności oraz utrzymania i rozwoju jego produktów.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwentaryzacji infrastruktury techniczno-systemowej wykorzystywanej w projekcie pod nazwą "Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania Zasobów Cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych (P1) – faza II realizowanym przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) oraz dokonanie analizy jej przydatności dla realizacji celów projektu oraz utrzymania i rozwoju jego produktów.

Wykonawca musi złożyć ofertę w formie pisemnej za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz. U. poz. 1529 oraz z 2015 r., poz. 1830), osobiście lub za pośrednictwem posłańca.

Szczegóły zamówienia można przeczytać na stronie Ministerstwa Zdrowia w zakładce: "Ogłoszenie o zamówieniu FGZ.270.22.2018.SB".

Przeczytaj także: "Cieszyński: Dzięki P1 w systemie pojawi się 700 milionów złotych".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe