Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Konferencja Kontrowersje i Postępy w Reumatologii

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 22.03.2022
 
 
Najważniejsze, a zarazem budzące dyskusję nowe odkrycia, ustalenia oraz rekomendacje w postępowaniu specjalistów będą punktem wyjścia w trakcie konferencji stacjonarnej, która odbędzie się od 26 do 28 maja w Krakowie.
Podczas wydarzenia poruszone zostaną między innymi nowości diagnostyczne czy terapeutyczne z zakresu reumatologii. Wszystkie prezentowane tematy poddane zostaną oczywiście dyskusji, co w przypadku kontrowersji jest niezwykle istotne. Dzięki temu uczestnicy będą mogli przedstawić i poznać różne spojrzenia na konkretne sprawy i wysnuć syntetyczne wnioski. Doborem określonych tematów zajmie się kierownictwo naukowe, prof. dr hab. n. med. Marek Brzosko oraz dr hab. n. med., prof. nadzw. Zbigniew Żuber, prof. KAAFM.

Konferencja Kontrowersje i Postępy w Reumatologii odbędzie się w hotelu Holiday Inn w Krakowie od 26 do 28 maja. Zachęcamy do szybkiej rejestracji i skorzystania z promocyjnej ceny uczestnictwa.

REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.