Specjalizacje, Kategorie, Działy

Skóra i Kości 2023 – zapoznaj się z programem i zaplanuj swój udział!

Udostępnij:
Kolejna edycja interdyscyplinarnej konferencji Skóra i Kości zapowiada się niezwykle obiecująco. Ponad 80 wykładowców, wybitnych ekspertów w swoich specjalnościach gwarantuje bogatą tematykę wykładów i ciekawe konfrontacje podczas zaplanowanych debat.
Program konferencji, z którym możemy zapoznać się na stronie wydarzenia, dostarcza nam ponownie dowodów, jak wiele łączy dermatologię i reumatologię, a wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami z tych dwóch dziedzin medycyny przynosi wymierne korzyści dla pacjentów.

Tradycyjnie pierwsza sesja konferencji poświęcona zostanie przypadkom klinicznym – prelegenci podzielą się praktyczną wiedzą z zakresu takich jednostek chorobowych, jak SAPHO, photosensitive psoriasis, sklerodaktylia, czy kiła późna imitująca chorobę Behçeta.

Wśród sesji tematycznych ciekawie zapowiada się ta poświęcona łuszczycy i łojotokowemu zapaleniu skóry oraz druga dotycząca twardziny układowej i chorób z jej kręgu.

Tym, co wyróżnia olsztyńską konferencję, są liczne debaty i sesje, podczas których dermatolodzy i reumatolodzy konfrontują swoją wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu rozwiązań w obliczu wspólnych wyzwań diagnostycznych, terapeutycznych i klinicznych.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad udziałem w konferencji – od 14 do 16 września – polecamy lekturę programu szczegółowego, który mamy nadzieję, skłoni do rejestracji na stronie wydarzenia.

ZOBACZ PROGRAM


REJESTRACJA
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.