Specjalizacje, Kategorie, Działy

Zmiana terminu zgłaszania streszczeń na 25. Kongres Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego

Udostępnij:
Jednym z punktów programu jubileuszowej edycji kongresu będzie prezentacja streszczeń. Prace naukowe można zgłaszać do 20 lipca 2024 r., podlegać będą one ocenie przedstawicieli Komitetu Naukowego Kongresu.
25. Kongres Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego odbędzie się w Krakowie od 26 do 28 września br. Jubileuszowa edycja kongresu będzie zarówno okazją do spotkania najwybitniejszych specjalistów, jak i platformą do zaprezentowania aktualnych osiągnięć naukowych i organizacyjnych polskiej reumatologii.

Zachęcamy reumatologów oraz wszystkich lekarzy i przedstawicieli ochrony zdrowia do nadsyłania prac naukowych. Streszczenia przyjmowane są obowiązkowo w języku polskim i angielskim, a maksymalna liczba słów nie powinna przekroczyć 250.

Przyjmowane są prace oryginalne oraz obrazy kliniczne szczególnego zainteresowania. Będą one oceniane przez recenzentów i ostatecznie akceptowane przez Komitet Zatwierdzający wyłoniony z Komitetu Naukowego Kongresu.

Wyniki zostaną przesłane autorom do 10 sierpnia wraz z instrukcjami dotyczącymi prezentacji. Każde zaakceptowane streszczenie będzie opublikowane i otrzyma swój identyfikator cyfrowy DOI (digital object identifier).

Termin zgłaszania prac upływa 20 lipca!

Szczegóły zgłoszeń dostępne są na stronie kongresu w panelu streszczeń.

PANEL STRESZCZEŃREJESTRACJA NA KONGRES
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.