Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

483 mln zł za wygrane przetargi lekowe

Źródło: PressInfo
Autor: Krystian Lurka |Data: 28.11.2019
 
 
- Pod względem najwyższej łącznej wartości wygranych w październiku zadań przetargowych numerem jeden jest Urtica. Spółka zarobiła 166,6 mln zł – wynika z podsumowania rynku zamówień publicznych w branży farmaceutycznej. Drugi na liście jest Farmacol Logistyka, a trzeci Roche Polska. Wartość wszystkich wygranych przetargów pierwszych pięciu firm w zestawieniu to 483 mln zł.


Zestawienie przygotowane przez „PressInfo” zostało na podstawie informacji zamieszczonych w Biuletynie Zamówień Publicznych i Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i jest poprawne w takim samym stopniu, jak zgłoszone informacje. Analiza obejmuje wyłącznie postępowania przetargowe, które zakończyły się wyłonieniem wykonawcy zamówienia.

Przeczytaj także: „Najwięcej wygranych przetargów lekowych”, „Największe lekowe przetargi” i „Oto najdroższe programy lekowe”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe