Wyślij
Udostępnij:
 
 

Agnieszka Szpara na czele polskiej Affidei (dawniej Euromedic)

Źródło: BL, Affidea
Redaktor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 09.05.2016
 
 
Stanowisko prezesa w firmie Affidea, jednej z największych w Polsce sieci oferujących usługi z zakresu diagnostyki i leczenia radioterapeutycznego, objęła Agnieszka Szpara. Będzie ona odpowiedzialna za zarządzanie firmą Affidea i rozwój jej usług w Polsce.
Przed objęciem stanowiska prezesa zarządu w firmie Affidea zawodowo związana była z grupą Medicover w krajach Europy Centralnej i sprawowała m.in. funkcję prezesa zarządu Medicover w Polsce. Była prezesem Zarządu spółki Continuum Care tworzącej system specjalistycznej opieki dla osób starszych, a także obejmowała stanowisko dyrektor zarządzającej spółki Care Experts oferującej skoordynowaną opiekę dla osób starszych i niesamodzielnych. Pełniła również funkcję prezesa EMC Instytut Medyczny.

Agnieszka Szpara jest współzałożycielką oraz wiceprezesem Pracodawców Medycyny Prywatnej.

Firma Affidea (dawniej Euromedic) jest jednym z największych inwestorów i świadczeniodawców usług w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) w Europie. W 197 centrach medycznych, będących wyłączną własnością firmy, zapewnia najlepszą możliwą diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz usługi z zakresu radioterapii onkologicznej. W Polsce firma Affidea obecna jest od 2000 roku.

Firma ma ośrodki w każdym większym polskim mieście.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe