Wyślij
Udostępnij:
 
 
Andrzej Jacyna o podwyżkach dla pielęgniarek
 
Działy: Aktualności
Pełniący obowiązki prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia poinformował, że w planie finansowym NFZ są zabezpieczone pieniądze na wzrost wynagrodzeń dla pielęgniarek i położnych.
Wzrost wynagrodzeń to konsekwencja porozumienia zawartego 23 września 2015 roku między OZZPiP i NRPiP, a prezesem NFZ i ministrem zdrowia, i wynikającego z niego rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 roku w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej i wynikającego z niego rozporządzenia ministra zdrowia z 8 września 2015 roku w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Przeczytaj także: "Krystyna Ptok nową przewodniczącą OZZPiP", "Akcja nie przyniosła pożądanych rezultatów, czyli wspominamy białe miasteczko, które powstało 10 lat temu" i "Stara jak... pielęgniarka, czyli skrócą wiek emerytalny i biały personel odejdzie z pracy".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe