Wyślij
Udostępnij:
 
 
Marek Misiurewicz

Gratulacje dla Polskiej Federacji Szpitali

Redaktor: Krystian Lurka |Data: 03.12.2021
 
 
Uczestniczyliśmy w Jesiennej Konferencji Programowej Polskiej Federacji Szpitali – było to wydarzenie wyjątkowe, bo organizacja obchodziła swoje 10-lecie. Podczas uroczystej gali redaktor naczelny „Menedżera Zdrowia” i prezes wydawnictwa Termedia Janusz Michalak pogratulował prezesowi Jarosławowi J. Fedorowskiemu jubileuszu.
– Z okazji dziesiątej rocznicy powołania Polskiej Federacji Szpitali, w imieniu redakcji „Menedżera Zdrowia”, wydawnictwa Termedia oraz własnym, pragnę złożyć serdeczne gratulacje i życzyć sukcesów w dalszej aktywności – powiedział Janusz Michalak, prezes wydawnictwa Termedia i redaktor naczelny „Menedżera Zdrowia”, przekazując list gratulacyjny prezesowi PFSz Jarosławowi J. Fedorowskiemu.

– Pamiętam doskonale, kiedy dziesięć lat temu, z pańskiej inicjatywy, spotykaliśmy się i rozmawialiśmy o możliwościach powołania kolejnej organizacji zrzeszającej szpitale i o planowanej współpracy z „Menedżerem Zdrowia”. Wiem, że na początku nie było łatwo, tym większym sukcesem jest zebranie pod wspólną marką PFSz już około 300 jednostek – zwrócił się prezes Michalak do profesora Fedorowskiego.

– Lata owocnych działań w pełni zasłużenie pozwoliły zyskać status pełnoprawnego, szanowanego członka europejskiej i światowej federacji. Także nieustannie rosnąca liczba podmiotów wspierających działalność jest potwierdzeniem zaufania, na jakie PFSz zapracowała swoim aktywnym funkcjonowaniem. Dzięki federacji i osobiście panu, wizja szpitali, jako liderów systemu ochrony zdrowia, funkcjonujących w sposób optymalny niezależnie od zmieniających się warunków otoczenia, jest dziś rzeczywistością. Jestem przekonany, że organizacja wciąż będzie intensywnie się rozwijać, czyniąc polską służbę zdrowia coraz efektywniejszą, a wykonywana praca organiczna dostarczać będzie nieograniczonych pokładów satysfakcji – podsumował Janusz Michalak.

Gala odbyła się 2 grudnia.

 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.