Wyślij
Udostępnij:
 
 
Konstanty Radziwiłł objął patronatem "Wizję zdrowia – diagnoza i przyszłość"
 
Działy: Aktualności
Minister zdrowia jest honorowym patronem konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość". Będzie to pierwszy foresight medyczny w Polsce i najważniejsza w tym roku konferencja o zdrowiu, podczas której decydenci, eksperci i liderzy opinii odpowiedzą na pytanie o to, jak powinna wyglądać przyszłość ochrony zdrowia.
"Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" odbędzie się 3 października w hotelu Sheraton przy ulicy Bolesława Prusa 2 w Warszawie. Jest bezpłatna. Składa się z kilkunastu sesji dotyczących między innymi opieki senioralnej, roli sektora prywatnego w reformowaniu systemu ochrony zdrowia, reumatologii, urologii, diabetologii, kardiologii, eliminacji zakażeń HIV w Polsce, polityce lekowej, a także trendom projektowania i budowy szpitali.

Więcej o konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość" na stronie internetowej: www.termedia.pl/Konferencje_Wizja zdrowia.

Przeczytaj także: "Nowa wizja polskiego systemu ochrony zdrowia czy kwadratura koła?", "Jacek R. Łuczak ma nietypową wizję ochrony zdrowia", "Wizja w ochronie zdrowa? Nie ma, ale... powstanie. Podczas konferencji "Wizja zdrowia – diagnoza i przyszłość"i "Eksperckie wizje ochrony zdrowia"
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe