Wyślij
Udostępnij:
 
 

Lepsze jedzenie dla mam w szpitalach

Autor: Krystian Lurka |Data: 09.09.2019
 
 
24,5 mln zł rocznie kosztować będzie pilotażowy program "Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy". Narodowy Fundusz Zdrowia publikuje zarządzenie, w którym opisuje warunki zawierania umów z podmiotami, które będą chciały go realizować.
- Zarządzenie prezesa NFZ określa wzory dokumentów podpisywanych z realizatorami pilotażu i zasady konieczne do sprawozdania i rozliczania świadczeń - informuje "Dziennik Gazeta Prawna" i wyjaśnia, że realizatorem pilotażu będzie mógł być każdy podmiot posiadający umowę z funduszem, udzielający na jej podstawie świadczeń z zakresu leczenia szpitalnego na oddziałach o profilu neonatologicznym, położniczo-ginekologicznym, ginekologicznym, patologii ciąży, położniczym, położnictwa i neonatologii, ginekologii onkologicznej.

Jeśli chcesz ściągnąć zarządzenie, kliknij w: Zarządzenie nr 116-2019-DSOZ z 2 września 2019 r. w sprawie umów o realizację programu pilotażowego "Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy".
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe