Wyślij
Udostępnij:
 
 
Archwium

Prof. Jędrzejczak o sieci komórkowej 5G

Źródło: Rzeczpospolita
Autor: Krystian Lurka |Data: 17.01.2020
 
 
Jesteśmy w przededniu wejścia sieci komórkowej 5G, która stanowi podobno zagrożenie dla zdrowia człowieka. Czy jest się czego bać? - Właściwości mutagenne, które mogą powodować raka, ma promieniowanie jonizujące, a promieniowanie 5G do takich nie należy – uspokaja prof. Wiesław Jędrzejczak, hematoonkolog, który przed laty badał w USA wpływ promieniowania mikrofalowego na organizm myszy.
- Technologia 5G, podobnie jak wszystkie inne technologie komunikowania, wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne, którego wiele rodzajów używamy w codziennym życiu, chociażby patrząc na siebie nawzajem - uspokaja prof. Wiesław Wiktor Jędrzejczak w rozmowie z „Rzeczpospolita”. Przyznaje, że właściwości mutagenne, które mogą powodować raka, ma promieniowanie jonizujące, a promieniowanie 5G do takich nie należy.

Przeczytaj także: Na wojnie z nowotworami krwi i układu krwiotwórczego i Prof. Wiesław W. Jędrzejczak o przełomach w hematoonkologii

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe