Wyślij
Udostępnij:
 
 
Rafał Michałowski/Agencja Gazeta

Skubis dyrektorem szpitala wojewódzkiego

Źródło: Kurier Lubelski
Autor: Krystian Lurka |Data: 06.11.2019
 
 
Krzysztof Skubis wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Lublinie. Do tej pory był zastępcą dyrektora ds. ekonomicznych w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie.
- Skubis obowiązki dyrektora szpitala przejmie w poniedziałek (18 listopada). Do tego czasu placówką będzie kierowała Hanna Filipowicz - poinformował "Kurier Lubelski".

Skubis jest absolwentem zarządzania i marketingu na Politechnice Lubelskiej oraz podyplomowych studiów z zarządzania w służbie zdrowia. Był także pracownikiem firmy informatycznej TCH Systems. Od 1999 roku do 2005 roku związany był z Lubelską Regionalną Kasą Chorych, a potem lubelskim Narodowym Funduszem Zdrowia. Od 2005 roku zajmował stanowisko zastępcy dyrektora ds. ekonomiczno-administracyjnych w SPSK4 w Lublinie.

Przeczytaj także: "Piotr Ciompa zrezygnował ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu", "Terek nowym dyrektorem dolnośląskiego oddziału NFZ" i "Prof. Kochański straszył in vitro, a został konsultantem do spraw genetyki".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe