Wyślij
Udostępnij:
 
 
Super Express
Szumowski pojechał do domu Kaczyńskiego. Po co?
 
Działy: Aktualności
Nie tylko pielęgniarka i rehabilitantka czuwają nad zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że prezesa PiS odwiedził... minister zdrowia. Łukasz Szumowski był u lidera partii w jego domu na warszawskim Żoliborzu. Sytuację sfotografowali fotoreporterzy "Super Expressu".
- Po ponad miesięcznym pobycie w szpitalu na Szaserów Jarosław Kaczyński kilka dni temu wreszcie wrócił do domu - informuje "Super Express" i wyjaśnia, że pobyt w szpitalu był spowodowany leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów. 37-dniowa hospitalizacja, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zabiegowe, zachowawcze i usprawniające, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia.

W weekend prezesa PiS odwiedziły pielęgniarka i rehabilitantka, a w poniedziałkowy wieczór do Kaczyńskiego przyjechał Łukasz Szumowski.

Jego wizyta w domu prezesa trwała niecałe dwie godziny. Czego dotyczyła? Czy Kaczyński wezwał ministra do siebie w politycznej sprawie, czy może chciał skonsultować coś z Szumowskim? O wizytę ministra "Super Express" spytał rzecznika resortu zdrowia Krzysztofa Jakubiaka.

– Nic nie powiem na ten temat – odpowiedział Jakubiak.

Przeczytaj także: "Jarosław Kaczyński: PiS będzie dążyło do zakazu aborcji z powodu choroby dziecka".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe