Wyślij
Udostępnij:
 
 
Narodowy Fundusz Zdrowia

Tereszkowski-Kamiński zwolniony

Źródło: Narodowy Fundusz Zdrowia
Autor: Krystian Lurka |Data: 04.12.2019
 
 
Odwołano Dariusza Tereszkowskiego-Kamińskiego, zastępcę prezesa do spraw mundurowych Narodowego Funduszu Zdrowia. Wnioskował o to minister Łukasz Szumowski. Rada funduszu wyraziła pozytywną opinię w tej sprawie.
Tereszkowski-Kamiński był wiceprezesem od 27 czerwca 2018 r.

Krótko o byłym pracowniku NFZ
Tereszkowski-Kamiński ukończył Akademię Medyczną w Warszawie, jest doktorem nauk medycznych i magistrem farmacji, a także absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Handlowej oraz Greenwich University w Londynie. W latach 1998-2002 współtworzył system ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce.

Tereszkowski-Kamiński to członek towarzystw naukowych i organizacji społecznych w kraju i poza granicami. Dowódca plutonu medycznego 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego. Od 2017 do 2018 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. służb mundurowych w Lubelskim Oddziale Wojewódzkim NFZ.

Przeczytaj także: „Filip Nowak wiceprezesem NFZ”, „Filip Nowak wiceprezesem NFZ”, „Prof. Antoni Dziatkowiak doktorem honoris causa UM w Łodzi” i „Andrzej Duda nominował nowych profesorów”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe