Konstanty Radziwiłł zaprasza na spacer po ministerstwie. Wycieczkę wystawił na aukcji WOŚP!

Redaktor: Krystian Lurka
|
Źródło: KL, Allegro, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Spacer z ministrem zdrowia Konstantym Radziwiłłem to jedna z atrakcji, jaką można wylicytować podczas aukcji charytatywnych dwudziestego piątego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
- Minister Konstanty Radziwiłł serdecznie zaprasza na wspólny godzinny spacer po Ministerstwie Zdrowia. W programie dnia jest wspólne zwiedzanie siedziby Ministerstwa Zdrowia przy ulicy Miodowej 15 w Warszawie i pamiątkowe zdjęcie. Zwycięzca licytacji otrzyma też w prezencie pióro z logo Ministerstwa Zdrowia - czytamy w opisie aukcji. Aukcja potrwa do 6 lutego.

Licytacja odbywa się w ramach dwudziestego piątego finału WOŚP. W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka po raz kolejny zbiera pieniądze dla oddziałów pediatrycznych i seniorów.

Spacer można wylicytować na stronie Allegro: "Spacer z ministrem zdrowia Konstantym Radziwiłłem".

Przeczytaj także: "Prof. Szyfter i Owsiak: Wątpisz w WOŚP? Odwiedź jakikolwiek szpital albo posłuchaj, jak mówi 9-letnia Hania" i "Konstanty Radziwiłł: - Wrzucę pieniądze do puszki WOŚP".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.