Wyślij
Udostępnij:
 
 
Archiwum

Prof. Joanna Narbutt o zabiegach medycyny estetycznej podczas pandemii COVID-19

Źródło: Konsultant krajowa w dziedzinie dermatologii i wenerologii
Autor: Aleksandra Lang |Data: 19.03.2020
 
 
- W celu ograniczenia szerzenia się pandemii zwracam się do wszystkich lekarzy, którzy świadczą usługi w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej nieratującej zdrowia i życia pacjentów, z prośbą o natychmiastowe zaprzestanie bezpośrednich wizyt pacjentów - apeluje prof. Joanna Narbutt, konsultant krajowa w dziedzinie dermatologii i wenerologii.
Profesor Joanna Narbutt rekomenduje również, aby lekarze zajmujący się wyłącznie medycyną estetyczną podjęli decyzję o okresowym zamknięciu swojej działalności.

Co poza tym?

Jeśli chcesz się zapoznać z pełną treścią stanowiska, kliknij: „Stanowisko konsultant krajowej w dziedzinie dermatologii i wenerologii w sprawie zabiegów medycyny estetycznej”.

Przeczytaj także: „Szczepienia a koronawirus”, „Grzesiowski o koronawirusie, testach i kwarantannie” i „Internetowa mapa zasięgu koronawirusa”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.


 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.