Wyślij
Udostępnij:
 
 

Projekt ustawy o zwalczaniu COVID-19

Autor: Krystian Lurka |Data: 27.03.2020
 
 
Tagi: koronawirus
Rząd przesyła do Sejmu i konsultacji społecznych projekt ustawy dotyczącej COVID-19. Dokument zakłada zmiany w wielu ustawach, między innymi tych o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, o zawodach lekarza i lekarza dentysty, o publicznej służbie krwi, o diagnostyce laboratoryjnej, o Państwowym Ratownictwie Medycznym i o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Przewiduje także możliwość skierowania lekarza stażysty i lekarza odbywającego szkolenie specjalizacyjne do wykonywania zadań przy zwalczaniu epidemii. „Menedżer Zdrowia” udostępnia dokument.
Jeśli chcesz ściągnąć dokument, kliknij w: „Projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19” .

Przeczytaj także: „Lekarze odpowiadają na pytania o SARS-CoV-2 i kontrolę elektronicznych urządzeń wszczepialnych”, „Kogo badać na obecność SARS-CoV-2?”, „Zalecenia do prowadzenia fizjoterapii dorosłych pacjentów z COVID-19” i „Algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe