Gov.pl

Radziwiłł: Wstrzymajcie wycieczki i przyjmowanie gości

Wyślij:
Udostępnij:
Autor: Krystian Lurka
|
Źródło: Gazeta Wyborcza
- Zalecam dyrektorom szkół i przedszkoli, by wstrzymali wycieczki i wymiany zagraniczne – pisze wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł w piśmie adresowanym do wszystkich dyrektorów szkół, przedszkoli, placówek oświatowych na Mazowszu. Do kiedy?
Wojewoda powołuje się w nim na ustawę przyjętą kilka dni temu o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych.

- Polecam dyrektorom wstrzymanie wycieczek, wymian i wyjazdów zagranicznych oraz przyjmowania wycieczek i wymian zagranicznych na teren przedszkola, szkoły, placówki oświatowej i placówki doskonalenia nauczycieli. Wycieczki i wizyty mają być wstrzymane od 9 marca do odwołania – pisze Radziwiłł.

Przeczytaj także: „Andrzej Duda i specustawa w sprawie koronawirusa”, „Morawiecki: Odwołujemy wszystkie imprezy masowe”, „Dopisali koronawirusa do rozporządzenia w sprawie chorób wymagający hospitalizacji”, „Szumowski potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce”, „Lista koronawirusowa” i „Internetowa mapa zasięgu koronawirusa”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.