Wyślij
Udostępnij:
 
 
Szara rzeczywistość, czyli pielęgniarka zarobi 2420 złotych miesięcznie, a sprzątaczka... 2500
Źródło: KL, Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 19.01.2018
 
 
Na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu bezrobotni mogą znaleźć, między innymi, dwie oferty za około 2500 złotych "na rękę". Pierwsza praca jest dla doświadczonej pielęgniarki po studiach, która otrzyma miesięcznie 2420 złotych. Druga, dla sprzątaczki z wykształceniem podstawowym i orzeczeniem o niepełnosprawności, za 2500 złotych.
Zgodnie z informacjami zawartymi w ofercie pielęgniarka musi posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe i prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki. Poza tym, musi się cechować dobrą organizacją czasu pracy. Oferta dotyczy zatrudnienia na dwie zmiany i Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu. Praca dla przedstawicielki "białego personelu" zaczyna się od godziny 6.30 i kończy o 18.30, albo odwrotnie. A proponowana forma zatrudnienia to umowa o pracę na czas określony.

Z kolei w opisie wymagań dla sprzątaczki czytamy, że wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, rzetelność i uczciwość. Firma zatrudniająca to przedsiębiorstwo obsługujące centra logistyczne i nieruchomości. Miejsce pracy to podpoznańskie niewielkie miasteczko. Godziny pracy? Od godziny od 6 do 14 i od 14 do 22. Proponowana umowa na okres próbny.

Opisywane oferty pojawiły się na stronie internetowej urzędu w środę (3 stycznia 2018 roku).

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe