Wyślij
Udostępnij:
 
 
Roman Rogalski/Agencja Gazeta

Z RTR nic się nie dzieje. Od kiedy odszedłem z resortu, projekt ugrzązł ►

Autor: Krystian Lurka |Data: 09.07.2020
 
 
– Dyrektor Staniłko zgadza się z opinią, że prace związane z RTR trwają za długo, bije się w pierś, podziela zniecierpliwienie i przyznaje, że koniecznością jest wsparcie przemysłu farmaceutycznego w Polsce. To jest śmieszne – bo jeśli RTR to konieczność, to pytam, dlaczego prace są takie opieszałe i czekamy na niego prawie cztery lata – mówi Krzysztof Łanda, prezes MedInvest Scanner i były wiceminister zdrowia, komentując wywiad „Menedżera Zdrowia” z dyrektorem Janem Staniłko z Ministerstwa Rozwoju. – RTR ugrzązł, chyba jest specjalnie opóźniany – dodaje Łanda i nawołuje do dymisji.
W czym Krzysztof Łanda zgadza się z dyrektorem Staniłko, co sądzi o jego wypowiedzi, z której wynika, że generyki to bezpieczeństwo płynące z niezależności i kto powinien podać się do dymisji?Przeczytaj także: „Jan Staniłko: Polska musi konsekwentnie premiować wytwórców generyków”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe