Wyślij
Udostępnij:
 
 
Krzysztof Hadrian/Agencja Gazeta

Grodzki marszałkiem Senatu?

Źródło: TVN24
Autor: Krystian Lurka |Data: 08.11.2019
 
 
Senator Koalicji Obywatelskiej i minister zdrowia w Gabinecie Cieni PO Tomasz Grodzki został w piątek zaprezentowany przez lidera Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetynę jako kandydat opozycji na marszałka Senatu. Uzgodniono to przez PO-KO, PSL, Lewicę i – nieformalnie – senatorami niezależnymi.
- To olbrzymi zaszczyt i wyróżnienie - powiedział Tomasz Grodzki podczas piątkowej konferencji prasowej. - W Senacie jest ogromny potencjał intelektualny. Chcę inspirować panie i panów senatorów do tego, żeby pokazać, iż politykę można prowadzić normalnie, przyzwoicie, w oparciu o merytoryczną debatę i mając jako wyznacznik dobro Polek i Polaków - dodał prof. Grodzki.

Senat zbiera się 12 listopada.

Przeczytaj także: "PiS zaproponował prof. Grodzkiemu tekę ministra zdrowia?" i "Kto ze "zdrowotnych" kandydatów dostał najwięcej głosów?".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.