Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Lista leków zagrożonych wywozem

Źródło: Ministerstwo Zdrowia
Autor: Krystian Lurka |Data: 15.06.2020
 
 
Tagi: lek, leki
Opublikowano nową listę produktów leczniczych i wyrobów medycznych zagrożonych brakiem dostępności. Są na niej Clexane, Euthyrox, Fraxiparine, Metformax i Xarelto. W sumie 298 pozycji. „Menedżer Zdrowia” udostępnia dokument.
Na poprzedniej „liście antywywozowej”, opublikowanej 16 kwietnia, znalazło się 312 produktów leczniczych. Na tej ogłoszonej 1 kwietnia – 858 pozycji, między innymi lek wspomagający terapię w chorobie COVID-19 – Plaquenil, fartuchy, maski, rękawice, medyczne ochraniacze na obuwie i termometry elektroniczne.

Jeśli chcesz ściągnąć listę, kliknij w: „Obwieszczenie w sprawie wykazu produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych zagrożonych brakiem dostępności w Polsce”.

Przeczytaj także: „Lista koronawirusowa”, „Wiceminister Gadomski o nowych lekach onkologicznych”, „Wiceminister Miłkowski wyjaśnił, co z lipcową listą refundacyjną”, „Krzysztof Góra: RTR za 30 dni? Zapowiadano go już wiele razy” i „Lista dziesięciu niedostępnych leków”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe