Wyślij
Udostępnij:
 
 
Prawo i Sprawiedliwość

Morawiecki przedstawił skład nowego rządu

Autor: Krystian Lurka |Data: 08.11.2019
 
 
- Łukasz Szumowski nadal będzie kierować Ministerstwem Zdrowia - poinformował podczas piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki, prezentując nowy rząd.
Nowy rząd został zaakceptowany na posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS.

- Nowy rząd będzie bardzo sprawną i dobrą drużyną, która będzie pracowała dla realizacji celów krótko, średnio- i długofalowych - powiedział premier Mateusz Morawiecki, przedstawiając kandydatów na stanowiska w nowym rządzie. Morawiecki zapewnił, że PiS chce kontynuować wszystkie zapowiedzi i programy. - W duchu wiarygodności będziemy prowadzić to, co zapowiedzieliśmy wcześniej. Będziemy realizowali te zmiany - zaznaczył.

Szumowski przejął Ministerstwo Zdrowia w styczniu 2018 roku, zastąpił Konstantego Radziwiłła.

Przeczytaj także: "Konstanty Radziwiłł nowym wojewodą mazowieckim?", "Szumowski: Kiedy Narodowy Plan dla Chorób Rzadkich? Niebawem", "Łukasz Szumowski: Sprzeciw sumienia to podstawowe prawo lekarzy" i "Matematyka Szumowskiego i Morawieckiego".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe