Specjalizacje, Kategorie, Działy

Wyzwania w neurologii – jak skutecznie leczyć ból i stan zapalny?

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
24 i 25 lutego zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnej konferencji online Wyzwania w Neurologii – Jak Skutecznie Leczyć Ból i Stan Zapalny? Pieczę merytoryczną nad wydarzeniem sprawuje prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak.
Dolegliwości bólowe są problemem dotykającym każdego człowieka, a kluczem do ich wyeliminowania jest skuteczna diagnoza na podstawie określenia nasilenia bólu, miejsca i przede wszystkim przyczyny występowania. Podczas terapii należy mieć na uwadze nie tylko wyleczenie z choroby, ale również likwidację permanentnego bólu, który w schorzeniach neurologicznych jest szczególnie odczuwalny. Celem powinno być polepszenie komfortu i jakości życia chorego.

Skuteczne leczenie stanu zapalnego i bólu, towarzyszących pacjentom w chorobach neurologicznych, jest dużym wyzwaniem dla neurologów. Na konferencji poruszone zostaną zatem najistotniejsze kwestie dotyczące zwiększenia skuteczności leczenia objawowego. W trakcie prelekcji będzie więc mowa o problemach bólów różnego pochodzenia i umiejscowienia, m.in. o neurologicznych aspektach bólów głowy, układu kostno-stawowego, czy o bólu towarzyszącym chorobom ustrojowym.

Konferencja odbędzie się w formule online, a udział w niej jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.