Wyślij
Udostępnij:
 
 
Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

Cieszyński zapowiada konsultacje telefoniczne z lekarzem rodzinnym

Źródło: Super Express
Autor: Krystian Lurka |Data: 10.10.2019
 
 
- Od 1 listopada pacjenci, nie wychodząc z domu, będą mogli skonsultować się z lekarzem rodzinnym przez telefon - sygnalizuje wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. - Będzie wygodniej, e-wizyta pomoże też skrócić kolejki do lekarzy - wyjaśnia wiceminister.
- Rząd chce, aby rozporządzenie w sprawie e-wizyt weszło w życie 1 listopada - informuje "Super Express" i cytuje wiceministra Cieszyńskiego: - To będzie kolejne po e-recepcie rozwiązanie pomocne pacjentom, seniorom. Należy jednak pamiętać, że to lekarz zdecyduje, czy konieczna będzie wizyta w gabinecie, czy wystarczy konsultacja telefoniczna.

Przeczytaj także: "Cieszyński: Rejestracja w zeszycie? Konieczna zmiana zarządzającego placówką" i "Cieszyński: Dlaczego zapisałem się do PiS? Najbliżej było mi do tej partii i jej wartości".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe